O firmie

W Vision Design zajmujemy się szkłem od ponad 15-tu lat. Zaczynaliśmy swoją przygodę w firmach produkujących i obrabiających szkło i okna. Następnie zdobywaliśmy doświadczenie jako pracownicy centrów obróbczych do szkła, kamienia, aluminium, stali. Jako montażyści szkła i elementów wyposażenia wnętrz szlifowaliśmy swoje nawyki w wielu krajach m.in. Szwecji, Anglii, Szkocji, Niemiec czy Hiszpanii. Realizujemy projekty prywatne, komercyjne oraz w przestrzeni publicznej. Naszą pracę cechuje duża staranność i precyzja która niesie za sobą wysoką jakość. Jesteśmy nastawieni na dobrze zakończone projekty aniżeli na ich ilość.

Wykonywaliśmy zlecenia przy współpracy z takimi firmami jak: Skanska, Telewizja Polska, ITI, Wilmont&Dixon, Robert Majkut Design Studio, Dawos Krzysztof Domaradzki, Thomann&Hanry, Kler, COM40, Edward Mairis i wiele innych.

Wykonywaliśmy nasze realizacje w takich obiektach jak: Multikino Zlote Tarasy w Warszawie, Salon jubilerski Aurea Exclusive we Wrocławiu, Restauracja Ale Gloria w Warszawie. Teatr Baj Pomorski w Toruniu, Focus Park w Zielonej Górze, Perlowa Dolina w Bydgoszczy, Hotel Gleaneagles w Gleaneagles.

Patryk Oparski
Michał Henselek

Vision Design